Zoeken

12-1! Marokko verpulvert Schotland

23 januari 2026 , 07:00 - Saïd A. - Sport

De Marokkaanse zaalvoetbalploeg is deze week actief op een internationaal podium in Kroatië. Tijdens het toernooi in de stad Labin neemt de selectie het op tegen diverse internationale tegenstanders om de huidige vorm te testen. De eerste resultaten onderstrepen de ontwikkeling die de ploeg de afgelopen periode heeft doorgemaakt op het wereldtoneel.

In de wedstrijd tegen Schotland van donderdag toonde Marokko zich uiterst effectief voor het doel, wat resulteerde in een 12-1 overwinning. Idriss Raiss El Fennni was de meest trefzekere speler met vier doelpunten. Hij werd in de scoreverloop bijgestaan door Othmane El Idrissi en Naoufel Aberkane, die elk twee keer scoorden, terwijl Sofiane El Mesrar, Reda Madih, Sofiane Borite en Youssef Bensalam de overige treffers voor hun rekening namen.

Lees ook: Koning Mohammed VI viert "welverdiend triomf" futsalteam

Bondscoach Hicham Dguig gebruikt de ontmoetingen tussen 22 en 25 januari om de vooruitgang van zijn spelersgroep te analyseren. Het evenement, de Futsal Week, brengt acht verschillende nationale teams samen die elk een eigen speelstijl hanteren. Voor de Marokkaanse staf is dit een uitgelezen kans om tactische varianten uit te proberen tegenover uiteenlopende voetbalculturen.

Lees ook: Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!

De deelname aan dit vriendschappelijk toernooi is een strategische stap in de aanloop naar grotere uitdagingen later dit jaar. Marokko bereidt zich namelijk voor op de organisatie van de Afrika Cup zaalvoetbal, die in april zal plaatsvinden. De wedstrijden in Kroatië dienen als een essentieel meetmoment om de spelers optimaal klaar te stomen voor dit kampioenschap in eigen land.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2025 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team