22 januari 2016 - 08:22 - Marokko
In het noord-Marokkaanse Al Hoceima werd een tweetal uur geleden een aardbeving waargenomen volgens het Spaans Nationaal Geografisch Instituut.
De beving had volgens het instituut een kracht van 4,9 op de schaal van Richter. Volgens de Amerikaanse U.S. Geological Survey had de beving echter een kracht van 5,1 en werd om 13:47 uur op een veertigtal kilometer van Al Hoceima gemeten.
De beving werd ook in de zuid-Spaanse steden Cadiz, Jaen en Almeria gevoeld. De hulpdiensten kregen honderden oproepen binnen, maar er werd nog geen schade gemeld.
Op 10 januari waren Figuig en Al Hoceima ook al getroffen door bevingen van 3,6 en 3,3 op de schaal van Richter.
Update 22 januari 2016
Volgens het Marokkaans Nationaal Instituut voor Geofysica werden gisteren twee bevingen in de regio van Nador gemeten en niet in Al Hoceima. De eerste beving vond om 13:44 uur plaats en had een kracht van 5,2. De tweede beving met een kracht van 3,4 werd om 13:57 uur gemeten.
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs
Cannabisthee? Marokko lanceert commercialisering
Marokko zet AI-camera’s in op scholen
Royal Air Maroc start nieuwe directe vlucht