23 februari 2017 - 19:50 - Marokko
Een vrouw die zes maanden zwanger was is in de Marokkaanse hoofdstad Rabat door een 34-jarige man vermoord.
Het slachtoffer kende de dader volgens een verklaring van de nationale veiligheidsdienst DGSN. De man, vader van twee kinderen, was naar de woning van het slachtoffer gegaan om haar geld te vragen. Toen ze weigerde haalde hij een mes naar boven en stak haar dood.
Toen de dader wilde wegvluchten werd hij door de bewaker van het gebouw en enkele bewoners die het slachtoffer om hulp hadden horen roepen overmeesterd. Hij werd vervolgens aan de politie overhandigd.
Lees meer
Een zwangere vrouw heeft zondagochtend in Azghenghane nabij Nador zelfmoord gepleegd.
Een 50-jarige vrouw, moeder van zeven kinderen, is eerder deze week door haar echtgenoot in het Marokkaanse Azilal vermoord.
Een Colombiaanse vrouw is enkele dagen geleden in Spanje door haar voormalige echtgenoot, een man van Marokkaanse afkomst, vermoord.
In de wijk Kourat Sbaa in Tetouan heeft een jongeman zijn buurman vermoord na een ruzie over een waslijn.
In Arbaoua in de regio van Kenitra heeft een man enkele dagen geleden een vrouw vermoord die niet met hem wilde trouwen.
De man die bijna een jaar geleden in het Marokkaanse Meknes zijn vrouw, schoonbroer en schoonmoeder vermoordde, is tot een levenslange gevangenisstraf veroordeeld.
Een man heeft in het Marokkaanse Marrakech zijn 4-jarig dochtertje vermoord om zich van zijn vrouw te wreken.
De rechtbank van Rabat heeft afgelopen donderdag een levenslange gevangenisstraf uitgesproken tegen een vrouw die haar werkgeefster had vermoord en begraven.
De politie heeft eerder deze week een man gearresteerd voor de moord op een Ierse toerist in Taghazout bij Agadir.
Het lichaam van Mazine Chakiri werd naar Marokko gerepatrieerd. De jonge student werd in de nacht van zaterdag op zondag in het Senegalese Dakar vermoord.