23 juni 2016 - 23:00 - Marokkanen in het buitenland
Om de toestroom van vakantiegangers in goede banen te leiden tijdens de Marhaba 2016 zomeroperatie, heeft de douane meerdere nieuwe maatregelen aangekondigd in Nador, Oujda en Al Hoceima.
Zo zullen onder meer speciale loketten worden geopend voor in het buitenland wonende Marokkanen om administratieve kwesties te regelen. Deze loketten zullen bij alle « aankomstpunten die een grote toestroom van wereld-Marokkanen ervaren worden geopend om de contacten te vergemakkelijken en hen alle nodige informatie te verschaffen », aldus de douane in een verklaring.
Bij de grensovergang van Bab Melilla werden reeds extra gangen geopend om de doorgang van het verkeer te vergemakkelijken. Ook zullen in de komende dagen twee nieuwe gangen worden geopend voor voetgangers.
De douane meldt ook de oprichting van een klachtencentrum, een informatiecentrum en de inzet van 62 nieuwe douaniers tijdens de hele zomeroperatie.
Wonderkind Lamine Yamal breekt nieuw record
Marokkaanse diaspora : hoe 90% korting bij de douane krijgen?
Tanger geschokt: vader valt lerares aan op school
Marokkaanse familie El Ballouti terroriseert België
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
Marokkaanse diaspora : hoe 90% korting bij de douane krijgen?
Marokko wil Marokkaanse diaspora terughalen
Marokkaanse bakker breekt wereldrecord
Fiscus Marokko richt pijlen op vermogende Marokkanen in het buitenland
Koning Mohammed VI’s initiatief voor de Marokkaanse diaspora komt moeizaam van de grond
Genève groeit: steeds meer Marokkanen
Marokkaan in Zwitserland terecht voor ’ontvoering’ zoon
Zineb Hattab, eerste vegan sterrenchef van Zwitserland