Zoeken

Zinedine Zidane op vakantie in Marrakech

20 november 2019 - 18:30 - Sport

Geschreven door Said A.

Zinedine Zidane was eind vorige week in Marrakech met leden van zijn familie en enkele vrienden.

De voormalige Franse international was in de Marokkaanse stad voor enkele dagen vakantie. Hij werd onder meer op het Djemaa El Fna plein gezien.

Zidane, actuele coach van Real Madrid, wandelde ook in de oude medina van Marrakech en verbleef de rest van de tijd in het bekende Mamounia paleis.

Marrakech is al jaren de favoriete bestemming van bekende voetballers. Vooral tijdens de eindejaarsfeesten kiezen veel celebs uit de voetbalwereld voor de rode stad.

Lees meer

Franse international Karim Benzema in Marrakech (foto)

Karim Benzema brengt enkele dagen vakantie door in Marrakech. De Franse international van Algerijnse afkomst bezocht in de afgelopen jaren regelmatig de rode stad.

Santiago Solari vergeet Madrid onder zon van Marrakech

Santiago Solari is in Marokko. De voormalige coach van Real Madrid geniet van een korte vakantie in Marrakech.

Na Zidane wordt ook Achraf Hakimi terug bij Real Madrid verwacht

Achraf Hakimi zal binnenkort naar verwachting naar Real Madrid terugkeren. De Marokkaanse international werd door de Spaanse club tot 2020 aan Borussia Dortmund uitgeleend.

Mohamed Ihattaren in Marrakech

Mohamed Ihattaren is op vakantie in Marrakech. De Nederlandse international van Marokkaanse afkomst rust in de rode stad uit na een vermoeiend seizoen.

Het geschenk van Zidane aan Nabil El Zhar (foto)

Zinedine Zidane, coach van Real Madrid, heeft tijdens een wedstrijd van zijn club tegen Leganès een cadeautje meegenomen voor de Marokkaanse international Nabil El Zhar.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team