Lachwekkende parodie Zina Daoudia Aatini Saki
Enkele maanden na de controverse over het liedje Aatini Saki van Zina Daoudia, heeft Marokkaanse podcaster Khalid Sheriff een parodie van het liedje online gezet. Video!
12 februari 2015 - 20:21 - Cultuur
Zina Daoudia was vrijdag te gast bij de Rachid Show op 2M. De Marokkaanse zangeres kreeg de laatste dagen veel kritiek in Marokko vanwege haar nieuw liedje ’3tini saki’.
Tijdens de show legde Daoudia uit dat ze enkel vrouwen aanmoedigt om voor zichzelf te zorgen. Ook zegt ze dat haar liedje aan vrouwen gewijd is en dat mannen dus hun commentaar voor zichzelf mogen houden.
Lees meer
Enkele maanden na de controverse over het liedje Aatini Saki van Zina Daoudia, heeft Marokkaanse podcaster Khalid Sheriff een parodie van het liedje online gezet. Video!
Tijdens een straatpeiling mochten Marokkanen hun mening geven over het omstreden liedje 3tini saki van Zina Daoudia. En de meningen zijn duidelijk verdeeld.
Zina Daoudia heeft laten weten dat er op dit moment geen klacht tegen haar was ingediend. Meerdere tegenstanders van haar laatste hit ’3tini saki’ hadden haar met juridische...
De laatste hit van Zina Daoudia, 3tini Saki, is de nieuwe inspiratiebron voor talloze parodieën. Ook voor de Marokkaanse humorist Yassine Jarram.
Zina Daoudia heeft de nieuwe clip van haar hit ’Aatini saki’ op internet gezet. De Marokkaanse zangeres hoopt dat de clip evenveel succes zal hebben als het omstreden liedje.