Man springt onder trein na poging zelfverbranding
Een man pleegde dinsdagavond zelfmoord door onder een trein te springen dat het treinstation uitreed van Mohammedia richting Casablanca.
31 juli 2012 - 15:00 - Marokko
Een Marokkaan uit Italië heeft maandag zelfmoord gepleegd door voor een trein te springen nabij het station van Rabat.
Het slachtoffer, 37, bracht zijn zomervakantie door in Marokko. Hij gooide zich voor een trein in de tunnel die Rabat en Salé verbindt, meldt de politie.
Volgens de politie gaat het ook mogelijk om een gewoon ongeluk en niet om een zelfmoord, daar de tunnel in kwestie erg donker is.
Volgens recente cijfers van het ministerie van Uitrusting en Vervoer, worden jaarlijks honderd mensen gedood bij treinongevallen in Marokko. In 40% van de gevallen gaat het om zelfmoord.
Lees meer
Een man pleegde dinsdagavond zelfmoord door onder een trein te springen dat het treinstation uitreed van Mohammedia richting Casablanca.
Een gemaskerde bende heeft zondagochtend een trein met een bom doen stoppen, om de passagiers te bestelen. Het incident vond plaats nabij het station van Kenitra.
Minstens tien Marokkanen zijn in verschillende regio’s van Italië verdronken sinds het begin van de zomer, volgens de Italiaanse autoriteiten.
Vier schoolkinderen zijn maandag omgekomen bij een ongeval tussen een bus en een trein in de buurt van Benguerir, op 60 km van Marrakech.
Een 48-jarige vrouw is maandagavond overleden na uit een rijdende trein te zijn gesprongen op het station Kenitra-Medina.