Drie lichamen ontdekt in irrigatiekanaal Fqih Ben Saleh
De lichamen van de drie leden van éénzelfde familie, werden maandag ontdekt. Alle drie zijn verdronken in een irrigatiekanaal in de buurt van Fqih Ben Saleh
22 augustus 2012 - 22:02 - Marokko
Minstens tien Marokkanen zijn in verschillende regio’s van Italië verdronken sinds het begin van de zomer, volgens de Italiaanse autoriteiten.
In de afgelopen dagen overleden drie Marokkanen aan verdrinking, melden de Italiaanse hulpdiensten in een verklaring. Alle verdrinkingen waren "ongevallen".
Maandag verdronk Rachid M., 32, in een meer 70 km ten noorden van Milaan, terwijl hij met zijn dochtertje speelde op een zevental meter van de oever. Zijn vrouw en kinderen zagen hem verdrinken.
Twee dagen eerder was het Miloud Hamraoui, 53, die verdronk toen hij probeerde zijn nichtje van de verdrinking te redden in een rivier in de buurt van Torino. Zijn nichtje overleefde het.
In juni verdronk Kenza Loukili, 19-jarige Marokkaanse, in een rivier te Bergamo, nadat ze per ongeluk in het water viel.
Lees meer
De lichamen van de drie leden van éénzelfde familie, werden maandag ontdekt. Alle drie zijn verdronken in een irrigatiekanaal in de buurt van Fqih Ben Saleh
Geldoverdrachten van Marokkanen uit het buitenland kenden een lichte verbetering van 0,4% in juni 2012 tegenover vorig jaar.
Een tiental christelijke graven op het kerkhof aan de Boulevard Hassan II, in de buurt van de wijk Akkari in Rabat, zijn donderdag vernield door onbekenden.
Twee kinderen zijn zaterdag verdronken in de Wadi Oum Errabi, ter hoogte van de gemeente Dar Ouled Zidouh in Fqih Bensaleh.
Een honderdjarige man is begin deze week verdronken in de wadi Sebou op een dertigtal kilometers van Fez.