26 april 2012 - 09:00 - Sport
De Marokkaanse middenvelder van PSV Eindhoven, Zakaria Labyad, bereidt zich voor om een vijfjarige contract te ondertekenen met de Portugese "Sporting Lissabon".
Onder contract in Nederland tot juni 2012, zou Labyad, 19, reeds zijn akkoord hebben gegeven aan de Porugese club, aldus De Telegraaf.
De voetballer is de eerste Marokkaanse speler dat op 18-jarige leeftijd een competitiewedstrijd mocht spelen met een grote team. Sindsdien wordt hij in het oog gehouden door onder anderen Olympique Marseille, Sevilla FC en FC Porto.
Labyad, opgenomen bij Jong Marokko door Pim Verbeek, werd voor het eerst opgeroepen door Eric Gerets in februari, om deel te nemen aan de wedstrijd van de Atlas Leeuwen tegen Burkina Faso (2-0) in Marrakech.
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Remco Evenepoel woest: "Oumi komt uit welgestelde Marokkaanse familie!"
Afrika Cup finale Marokko-Tanzania vandaag: om hoe laat en op welke zenders?
Jonge speler centraal in strijd tussen Marokko en Spanje
Atlas Leeuwinnen: Marokko verzekert zich van dubbele droomkwalificatie
Walid Regragui deelt mooie momenten