29 augustus 2017 - 21:10 - Marokkanen in het buitenland
Yasmina Haifi werd in augustus 2014 geschorst door het ministerie van Ivo Opstelten na een tweet over de zionistische staat Israël.
In 2015 werd ze ontslagen. Onterecht volgens de rechtbank die haar enkele dagen geleden een schadevergoeding heeft toegewezen. De hoogte van de schadevergoeding zal later worden bepaald.
Yasmina Haifi werkte als personeelsadviseur bij de Nationaal Coordinator Terrorismebestrijding toen ze in 2014 "ISIS heeft niets met Islam te maken... is vooropgezet plan van zionisten die bewust Islam willen zwart maken" tweette. Ze werd onder druk gezet en haalde het bericht weg maar werd desondanks geschorst en stapte naar de rechter.
Volgens de rechtbank viel het bericht van Haifi onder de vrijheid van meningsuiting en was een schriftelijke berisping voldoende geweest.
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Remco Evenepoel woest: "Oumi komt uit welgestelde Marokkaanse familie!"
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Hitmachine Saad Lamjarred levert weer: "Zwina Bzzaf"
Marokko wil Marokkaanse diaspora terughalen
Marokkaanse bakker breekt wereldrecord
Fiscus Marokko richt pijlen op vermogende Marokkanen in het buitenland
Koning Mohammed VI’s initiatief voor de Marokkaanse diaspora komt moeizaam van de grond
Genève groeit: steeds meer Marokkanen
Marokkaan in Zwitserland terecht voor ’ontvoering’ zoon
Zineb Hattab, eerste vegan sterrenchef van Zwitserland
Havens Marokko en Spanje draaien overuren door Marokkaanse diaspora