Definitieve selectie interland Marokko - Uruguay
Bondcoach Badou Zaki heeft zijn definitieve selectie doorgegeven voor de interland tegen Uruguay op 28 maart in Agadir.
25 oktober 2014 - 13:39 - Sport
De Frans-Marokkaanse Yacine Bammou zou contacten hebben gehad met de Marokkaanse voetbalbond. Hij maakt mogelijk zijn debuut met de Atlas Leeuwen tijdens de Afrika Cup in januari.
"Het is een land waar ik aan gehecht ben. Ik bracht er altijd mijn zomervakantie door." aldus de speler, die het een eer zou vinden om voor Marokko te spelen. Yacine Bammou wacht dus met ongeduld op een formele uitnodiging van Marokko.
Bammou, geboren in de Franse hoofdstad Parijs, is afkomstig uit Rabat in Marokko. De jonge aanvaller speelt in de Franse Ligue 1 voor FC Nantes.
Hij maakte afgelopen augustus indruk door zijn eerste doelpunt slechts 32 seconden na zijn entree op het veld te scoren. Een maand later verlengde hij zijn contract met de Franse club tot juni 2018.
Lees meer
Bondcoach Badou Zaki heeft zijn definitieve selectie doorgegeven voor de interland tegen Uruguay op 28 maart in Agadir.
Marokkaanse international Houssine Kharja heeft na anderhalf jaar zoeken eindelijk een nieuwe club gevonden.
Marokko heeft zondagavond in Marrakech met 3-0 van het Libisch elftal gewonnen. De Atlas Leeuwen boekten gisteren hun eerste overwinning sinds afgelopen mei.
Algerije trekt zich mogelijk terug uit de Afrika Cup 2015 die in januari in Marokko gepland staat.
Marokkaanse international en Bayern-verdediger Mehdi Benatia is door de Afrikaanse voetbalbond genomineerd voor de titel van Beste Afrikaanse voetballer van het jaar.