24 juli 2025 - 06:00 - Marokko
Consumenten in Tanger zijn boos over de "gevaarlijke praktijken" van taxichauffeurs. Deze chauffeurs hanteren nieuwe, hogere tarieven die in strijd zijn met de geldende transportregels, wat leidt tot frustratie bij passagiers. De Vereniging voor Consumentenrechten in Tanger spreekt zich hier dan ook fel tegen uit.
De vereniging stelt in een communiqué dat deze praktijken de consumentenrechten schaden, aangezien burgers gedwongen worden exorbitante bedragen te betalen zonder enige wettelijke rechtvaardiging. Ze veroordeelt de illegale prijsverhoging en houdt de instanties die dergelijke praktijken toestaan of aanmoedigen, verantwoordelijk. De organisatie herhaalt ook haar vastberadenheid om consumenten te beschermen en een einde te maken aan deze "systematische fraude".
Lees ook: Taxi duurder in Tanger: minimumtarief omhoog
De vereniging roept burgers op om elke chauffeur aan te geven die illegale tarieven oplegt. Ze benadrukt de noodzaak om weerstand te bieden aan deze praktijken, die de economische en sociale stabiliteit schaden en de koopkracht van gezinnen verzwakken.
Politieraids in shishalounges Tanger, meerdere arrestaties
Zorgdrama in Marokko: vrouw en baby sterven op weg naar ziekenhuis
Cafés Marokko slaan terug na kritiek: "We zijn de vijand niet"
Marokkaan opnieuw berecht voor moord in België, beschuldigt eigen advocaten
Soundos El Ahmadi neemt pauze: "Gezin eerst!"
Diplomatieke rel na "blunder" met Algerijns volkslied in Marokko
Politieraids in shishalounges Tanger, meerdere arrestaties
Zorgdrama in Marokko: vrouw en baby sterven op weg naar ziekenhuis
Cafés Marokko slaan terug na kritiek: "We zijn de vijand niet"
Diplomatieke rel na "blunder" met Algerijns volkslied in Marokko
Othman Benjelloun terug als rijkste man van Marokko
Mega-fraude in Marokko: onderzoek naar politici
Marokkaanse politie pakt eigen senior medewerker op voor corruptie`
Prins Moulay Hicham pleit voor breuk met Israël