Zoeken

WK-2018: welke scheidsrechter voor Marokko-Spanje?

25 juni 2018 - 18:10 - Sport

Geschreven door Mehdi Khabbouj

Na de fouten van de Amerikaanse scheidsrechter die de wedstrijd van de Atlas Leeuwen tegen Portugal arbitreerde, wachtten niet alleen de spelers en de bondscoach maar ook de Marokkaanse supporters met vrees op de namen van de scheidsrechters voor het duel Marokko-Spanje.

Voor de wedstrijd die vanavond in het Stadion Kaliningrad plaatsvindt, heeft de FIFA de Oezbeekse Ravshan Irmatov aangesteld als scheidsrechter van de wedstrijd. Irmatov wordt bijgestaan door Abdeslam Rasulov en Jakhongir Saidov. De Emirati Mohamed Abdullah is de vierde official.

De wedstrijd van vanavond is uiterst belangrijk voor Spanje, terwijl Marokko reeds is uitgeschakeld op het WK en enkel voor de eer speelt.

Lees meer

FIFA reageert op beschuldigingen Amrabat over pro-Portugal scheidsrechter

Nordin Amrabat heeft in een verklaring na de wedstrijd tegen Portugal, de Amerikaanse scheidsrechter Mark Geiger ervan beschuldigd een voorkeur te hebben voor Portugal.

WK-2018: Marokko speelt 2-2 gelijk tegen Spanje

Geen overwinning voor Marokko vanavond maar een mooie finish. De Atlas Leeuwen, reeds uitgeschakeld op het WK, speelden vanavond 2-2 gelijk tegen Spanje.

WK-2018: 68 Marokkaanse supporters opgepakt in Litouwen

Maandag zijn 68 Marokkaanse supporters in Litouwen gearresteerd. Het groepje wilde illegaal naar Polen emigreren.

Dit verwijt Hervé Renard aan de scheidsrechter van Marokko-Portugal

Hervé Renard gaf gisteren een emotionele persconferentie in aanloop van de wedstrijd van vandaag tussen Marokko en Spanje.

Marokko moet flinke boete aan FIFA betalen voor overtredingen tijdens WK

De Marokkaanse voetbalbond zal een flinke boete aan de FIFA moeten betalen voor meerdere overtredingen tijdens het WK in Rusland.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team