Marokkaans elftal komt zondag in Rusland aan
De Leeuwen van de Atlas vertrekken morgen, zondag, naar Rusland volgens bronnen van de Marokkaanse voetbalbond.
10 februari 2018 - 18:40 - Sport
Wereldvoetbalbond FIFA heeft de steden bekendgemaakt waar de 32 deelnemers aan het WK-2018 zullen verblijven, ook voor Marokko.
Hervé Renard koos voor de stad Voronezh op 460 kilometer ten zuidoosten van Moskou. Hij is de enige van de 32 bondscoachen die deze stad heeft gekozen.
Voronezh heeft ruim één miljoen inwoners en een klimaat dat vergelijkbaar is met dat van Moskou. Er valt iets minder neerslag in de regio en het sneeuwt er ongeveer 114 dagen per jaar.
Het Marokkaans elftal zal in het Sheika stadion trainen en in het luxueuze Mariott Hotel verblijven. Hieronder enkele foto’s van het hotel.
Lees meer
De Leeuwen van de Atlas vertrekken morgen, zondag, naar Rusland volgens bronnen van de Marokkaanse voetbalbond.
De Leeuwen van de Atlas worden vandaag in Rusland verwacht, waar ze vanaf volgende week aan het wereldkampioenschap voetbal zullen deelnemen.
Goed nieuws voor de Atlas Leeuwen. De spelers zullen hun vrouwen en kinderen naar Rusland mogen meenemen voor het WK-2018 in juni volgend jaar.
De Wereldvoetbalbond FIFA werkt aan een reportage over Marokko in aanloop van het WK-2018 in Rusland.
Nog zeven maanden en het is eindelijk zover. De Atlas Leeuwen spelen dan hun eerste wedstrijd van het WK-2018 in Rusland. Maar eerst moest een verblijfplaats worden gevonden.