Grote brand in vijfsterrenhotel Marrakech
In de nacht van zaterdag op zondag is rond 01:00 uur een grote brand uitgebroken in het vijfsterrenhotel « Les jardins de la Koutoubia » in Marrakech.
- Marokko
Een winkelcentrum in de wijk Hay Mohammadi in Casablanca is in de nacht van vrijdag op zaterdag in vlammen opgegaan.
In totaal werden 25 winkels volledig vernield door de brand. Dat vernam persagentschap MAP van de plaatselijke autoriteiten.
Twee mensen raakten licht gewond bij de brand die rond 3 uur ’s morgens begon en pas rond 6 uur werd gedoofd.
De autoriteiten hebben een onderzoek gestart naar de oorzaak van de brand.
Lees meer
In de nacht van zaterdag op zondag is rond 01:00 uur een grote brand uitgebroken in het vijfsterrenhotel « Les jardins de la Koutoubia » in Marrakech.
Een deel van de bekende meubelmarkt "Casabarata" in Tanger is zondag in vlammen opgegaan.
Vrijdagavond heeft er in de gemeente Lahraouiyine in Casablanca een grote brand gewoed. De brandweer werd rond 20 uur gewaarschuwd.
Op de Mohammed V luchthaven van Casablanca is afgelopen weekend een brand uitgebroken. Luchthavenbedrijf ONDA heeft in een verklaring meer uitleg gegeven over het incident.
Het hotel Sofitel in Casablanca is in de nacht van zondag op maandag ontruimd vanwege een brand.