Marokko: man opgepakt die joggers beroofde in Agadir
Agenten van de motorbrigade van Agadir hebben een 27-jarige verdachte gearresteerd op verdenking van het bedreigen en beroven van joggers.
- Marokko
De politie heeft zaterdag in Tanger een 32-jarige Marokkaan uit Europa gearresteerd voor zijn vermeende deelname aan meerdere inbraken.
Dankzij een tip van twee nachtbewakers kon de dertiger, die reeds bekend staat bij de politie en de justitie, worden gearresteerd.
De nationale veiligheidsdienst DGSN bericht dat de verdachte in Spanje woonde en dat hij na een celstraf voor diefstal te hebben uitgezeten, naar Marokko was uitgezet.
Bij de verdachte werd materiaal gevonden die hij gebruikte om in kleine handels in te breken. Hij zou in juli dit jaar nog een drogisterij zijn binnengedrongen om de kassa te stelen. Hij had toen het geld op straat moeten weggooien om aan de politie te ontsnappen.
De dertiger werd in voorlopige hechtenis genomen. Het onderzoek loopt nog. De politie probeert zijn buit terug te vinden.
Lees meer
Agenten van de motorbrigade van Agadir hebben een 27-jarige verdachte gearresteerd op verdenking van het bedreigen en beroven van joggers.
De Marokkaanse politie heeft afgelopen donderdag in Tanger een Egyptische man gearresteerd voor het vervalsen en in omloop brengen van vals geld.
Een door Interpol gezochte Fransman van Turkse afkomst is afgelopen vrijdag door de Marokkaanse politie bij de grensovergang van Sebta gearresteerd.
Een Algerijnse man is door de politie in de wijk Anfa in Casablanca gearresteerd voor meerdere diefstallen in luxe hotels in de metropool.
Een in het buitenland gevestigde Marokkaan is in zijn woning in Hay Chrifa in Casablanca gearresteerd voor het bedreigen van zijn vrienden met een vuurwapen.