21 juli 2023 - 19:00 - Wereld
Een Marokkaanse fietser is op tragische wijze omgekomen bij een verkeersongeval afgelopen woensdag in Alcúdia (Mallorca). Hij werd aangereden door een bus zonder passagiers, terwijl hij slingerbewegingen maakte op een onverlichte weg.
Volgens getuigen en de eerste bevindingen van het onderzoek, slingerde de fietser over de tegenovergestelde rijstrook zonder verlichting toen hij werd aangereden door een lege bus. Het slachtoffer, van Marokkaanse afkomst, werkte als parkeerwachter in de haven van Alcúdia, volgens Ultima Hora.
Lees ook: Marokkaanse tiener doodgereden tijdens WK-feest in Frankrijk
De in Alcúdia woonachtige Marokkaan had zijn werkdag beëindigd en was met zijn fiets op weg naar huis toen hij, om een nog onbekende reden, onvoorzichtig van de ene naar de andere kant van de weg begon te rijden. Volgens sommige getuigen had hij moeite om rechtop te blijven op de fiets.
Lees ook: Moskeeganger net na gebed aangereden in Aalst
Agenten van de Guardia Civil, de lokale politie van Alcúdia en gezondheidspersoneel van de SAMU haastten zich naar de plaats van het ongeluk in een poging om de man te redden. Het slachtoffer bezweek echter aan zijn verwondingen.
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Racisme in België live op televisie onthuld
Chaos met pelgrimsvluchten in Saoedi-Arabië: Marokko komt met oplossing
Gasleiding Nigeria-Marokko: VS wil meedoen!
Ryanair in Marokko: droom wordt nachtmerrie
Klaas opgelicht door grote liefde, 85.000 euro verdwenen in Marokko
Marokko redt Spanje van totale black-out na massale stroomuitval
Spaans dorp daagt Chefchaouen uit
Marokkanen betrapt met tienduizenden euro’s in auto bij grens