28 november 2012 - 18:55 - Sport
De Atlas Leeuwen spelen op 12 december een oefenduel tegen Niger in het El Abdi stadion van El Jadida. De twee teams bereiden zich voor op de Afrika Cup 2013.
Volgens de Marokkaanse voetbalbond zal bondscoach Rachid Taoussi, voor de wedstrijd tegen Niger, vooral beroep doen op spelers van het nationaal kampioenschap.
Marokko had in de Afrika Cup 2012, Niger met 1-0 verslagen in Libreville, Gabon. Beide teams hebben zich intussen gekwalificeerd voor de volgende Afrika Cup.
De Atlas Leeuwen spelen tegen Niger hun tweede oefenduel ter voorbereiding van de Afrikaanse competitie, dat plaatsvindt van 19 januari tot 10 februari in Zuid-Afrika.
In een eerste oefenduel op 14 november, was Marokko met 1-0 verslagen door Togo in het Mohammed V sportcomplex van Casablanca.
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
FC Barcelona komt naar Marokko!
Hachim Mastour: "Ik was een crash-test"
Atlas Leeuwen: 12 overwinningen die alles veranderen
Na Brighton wil andere grote club Azzedine Ounahi
Tarik Khbabez heeft droom voor Marokko