7 december 2024 - 13:50 - Sport
Walid Regragui, bondscoach van het Marokkaans elftal, is vastbesloten om de Afrika Cup van 2025 te winnen. Het toernooi wordt in Marokko gehouden en Regragui wil schitteren voor eigen publiek. Dat vertelde hij in het tv-programma Talents d’Afrique op Canal Plus.
"Ik weet dat er werk aan de winkel is en dat alle teams zich grondig voorbereiden om tegen ons te spelen", zei Regragui. Hij beseft dat elke wedstrijd na het WK van 2022 moeilijker zal zijn. Toch toont de bondscoach zich optimistisch. "We werken eraan om de Afrika Cup te winnen en we hebben daar recht op, want we hebben het talent en alle nodige capaciteiten."
Lees ook: Walid Regragui puzzelt opnieuw met elftal
Walid Regragui wil het team verder versterken. "We hebben nog wat zwakke punten, maar die zullen we verhelpen door enkele spelers aan de nationale ploeg toe te voegen", aldus de bondscoach.
Lees ook: Walid Regragui op zoek naar nieuw talent
Hij benadrukte nog eens het hoofddoel: "De Afrika Cup van 2025 in Marokko winnen, dat is ons doel. Iedereen heeft gezien hoe Ivoorkust de titel thuis won, en dat is ook waar wij naar streven."
Marokkaan verdacht van verwoestende bosbrand in Spanje
Onrust in Chefchaouen na vondst lichaam
De onoplosbare problemen van Tanger
Historisch monument in Tanger stortplaats geworden
Influencer Adil "gofast" weer op straat in België
Bewoners sloppenwijk Marokko vinden nieuwe woningen "ongeschikt"
Azzedine Ounahi in open conflict met club over vertrek
Woedende Conte bestormt veld en wil Ayoub El Kaabi te lijf gaan (video)
Hoe Zeeuwse Moussa de kapper van Cristiano Ronaldo werd
Azzedine Ounahi in impasse
Ihattaren heeft nieuwe club, blijft in Nederland op vraag van familie
Moeilijke periode voor Marokkaanse internationals
Wedstrijd Marokko-Zambia: om hoe laat en op welke zender
Romantische vakantie Adil Rami in Marokko eindigt in ziekenhuis