7 december 2024 - 13:50 - Sport
Walid Regragui, bondscoach van het Marokkaans elftal, is vastbesloten om de Afrika Cup van 2025 te winnen. Het toernooi wordt in Marokko gehouden en Regragui wil schitteren voor eigen publiek. Dat vertelde hij in het tv-programma Talents d’Afrique op Canal Plus.
"Ik weet dat er werk aan de winkel is en dat alle teams zich grondig voorbereiden om tegen ons te spelen", zei Regragui. Hij beseft dat elke wedstrijd na het WK van 2022 moeilijker zal zijn. Toch toont de bondscoach zich optimistisch. "We werken eraan om de Afrika Cup te winnen en we hebben daar recht op, want we hebben het talent en alle nodige capaciteiten."
Lees ook: Walid Regragui puzzelt opnieuw met elftal
Walid Regragui wil het team verder versterken. "We hebben nog wat zwakke punten, maar die zullen we verhelpen door enkele spelers aan de nationale ploeg toe te voegen", aldus de bondscoach.
Lees ook: Walid Regragui op zoek naar nieuw talent
Hij benadrukte nog eens het hoofddoel: "De Afrika Cup van 2025 in Marokko winnen, dat is ons doel. Iedereen heeft gezien hoe Ivoorkust de titel thuis won, en dat is ook waar wij naar streven."
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Remco Evenepoel woest: "Oumi komt uit welgestelde Marokkaanse familie!"
Afrika Cup finale Marokko-Tanzania vandaag: om hoe laat en op welke zenders?
Jonge speler centraal in strijd tussen Marokko en Spanje
Atlas Leeuwinnen: Marokko verzekert zich van dubbele droomkwalificatie
Walid Regragui deelt mooie momenten