3 november 2014 - 20:29 - Marokko
Mannen zouden er best twee keer over nadenken alvorens sommige vrouwen af te wijzen. De gevolgen kunnen dramatisch zijn zoals in Marrakech, waar een vrouw heeft geprobeerd haar ex-minnaar levend te verbranden omdat hij hun relatie had beëindigd.
Volgens Akhbar Al Yaoum werd het slachtoffer vrijdag met eerste graads brandwonden in het ziekenhuis opgenomen. Hij was in de wijk Gueliz verbrand door zijn ex.
De man was met zijn ex in haar auto gestapt om over hun relatie te praten. Hun gesprek liep uit de hand waarop de vrouw hem plotseling met benzine overgoot en in brand stak.
Het slachtoffer liep brandwonden op aan zijn gezicht, borst, armen en handen. De auto brandde volledig uit.
De vrouw, rond de veertig, werd gearresteerd en in hechtenis genomen. Zij verschijnt na het politieonderzoek voor de rechter.
Marokkaanse familie El Ballouti terroriseert België
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget