Zoeken

Vrachtwagenbestuurder vlucht na dodelijk ongeval in Marokko

2 februari 2015 - 10:59 - Marokko

Geschreven door Laila A.

Vijf mensen zijn afgelopen vrijdag om het leven gekomen bij een zwaar verkeersongeval op de weg tussen Sidi Bennour en Sidi Smail, regio El Jadida.

Het ongeluk gebeurde toen de auto van de slachtoffers en een vrachtwagen frontaal tegen elkaar botsten. De vijf slachtoffers waren volgens lokale autoriteiten op slag dood.

De roekeloze vrachtwagenbestuurder vluchtte na het ongeval. Hij wordt nog steeds gezocht.

Lees meer

Vreselijk ongeluk in Settat: 5 leden van zelfde familie dood

Vijf mensen zijn maandag omgekomen bij een vreselijk verkeersongeval op de nationale weg tussen Settat en Benguerir in Marokko

Vijf doden bij zwaar ongeval op Marokkaanse snelweg

Vijf mensen zijn woensdagnamiddag bij een zwaar verkeersongeval op de snelweg tussen Marrakech en Settat om het leven gekomen.

Gewonden bij ongeval met trein en vrachtwagen in Marokko

Zes mensen zijn vrijdag gewond geraakt bij een ongeval tussen een trein en een vrachtwagen in het Marokkaanse Assilah.

Arbeiders maken dodelijk val in elektriciteitscentrale Mohammedia

Vier bouwarbeiders zijn zondag omgekomen na een dodelijk val van een steiger in de thermische elektriciteitscentrale van Mohammedia.

Wonderbaby overleeft zwaar verkeersongeval in Marokko

In Sidi Bennour, regio El Jadida, zijn zaterdagavond vier mensen omgekomen bij een zwaar verkeersongeval. Enkel een baby overleefde het ongeval.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team