Zoeken

Voetbalwedstrijd Marokko-Egypte in bespreking

31 maart 2019 - 11:40 - Sport

Geschreven door Said A.

Marokko verloor eerder deze week met 0-1 van Argentinië in Tanger maar is al op zoek naar een nieuwe tegenstander om zich voor te bereiden op de Afrika Cup 2019 in juni.

Volgens lokale media wil de Egyptische voetbalbond een wedstrijd organiseren tegen de Atlas Leeuwen. Dat zou op vraag van bondscoach Javier Aguirre gebeuren.

In de komende weken zal de loting plaatsvinden voor de Afrika Cup. Een oefenduel is enkele mogelijk als Marokko en Egypte niet in dezelfde poule belanden. Is dat wel het geval dan wenst Aguirre een wedstrijd tegen Algerije te plannen.

Noch de Marokkaanse voetbalbond noch bondscoach Hervé Renard hebben de informatie willen bevestigen.

Lees meer

Voetbal: Hervé Renard wil wedstrijd Marokko-Algerije

Het Marokkaans elftal speelt in de komende weken mogelijk een vriendschappelijke wedstrijd tegen Algerije als voorbereiding op de Afrika Cup 2019 in juni in Egypte.

Voetbalwedstrijd Marokko Gambia vandaag (live)

Marokko speelt vandaag een oefenduel tegen Gambia als voorbereiding op de Afrika Cup 2019 die over enkele dagen in Egypte van start gaat.

Marokko: Hervé Renard antwoordt zijn critici

Hardnekkige geruchten kondigen al enkele dagen het vertrek aan van bondscoach Hervé Renard. De Fransman zou onmiddellijk na de Afrika Cup 2019 naar Egypte vertrekken.

Afrika Cup 2019: Atlas Leeuwen gaan zich in Marokko voorbereiden

In tegenstelling tot de meeste landen die zich hebben gekwalificeerd voor de Afrika Cup 2019 en hun spelers naar het buitenland sturen om zich voor te bereiden, heeft Marokko...

Egypte heeft Hervé Renard van Marokko "gestolen"

Hervé Renard verlaat zoals eerder aangekondigd Marokko net na de Afrika Cup 2019. De bondscoach vertrekt naar verwachting naar Egypte.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team