Voetbal: Marokko speelt tegen de Comoren op 13 oktober
Het Marokkaanse voetbalelftal speelt op 13 oktober een kwalificatiewedstrijd tegen de Comoren voor de Afrika Cup 2019.
8 oktober 2018 - 17:40 - Sport
De Marokkaanse voetbalbond laat in een verklaring weten dat de kaartverkoop voor de kwalificatiewedstrijd van de Atlas Leeuwen tegen de Comoren vandaag van start is gegaan.
In Casablanca kunnen de kaartjes bij het Mohammed V sportcomplex en de stadions Oasis, Roches Noires en Mohammed Benjelloun worden gekocht. In Rabat zijn de tickets enkel bij het Kroonprins Moulay Hassan stadion verkrijgbaar.
Supporters die een kaartje willen kopen moeten hun identiteitskaart tonen. De loketten zijn open van 9 tot 13 uur en van 14 tot 19 uur. De kaartjes kosten 30, 50 of 100 dirham.
Het duel is een kwalificatiewedstrijd voor de Afrika Cup 2019 en vindt op zaterdag 13 oktober in Casablanca plaats.
Lees meer
Het Marokkaanse voetbalelftal speelt op 13 oktober een kwalificatiewedstrijd tegen de Comoren voor de Afrika Cup 2019.
Marokko speelt deze namiddag een tweede kwalificatiewedstrijd voor de Afrika Cup 2019 tegen de Comoren.
Het is officieel. De Atlas Leeuwen hebben zich gekwalificeerd voor de Afrika Cup 2019 na de nederlaag van Malawi op zaterdag tegen de Comoren.
De verkoop van toegangskaartjes voor de kwalificatiewedstrijd tussen Marokko en Gabon voor het WK-2018 in Rusland is begonnen.
Marokko heeft dinsdag 2-2 gelijkgespeeld in een kwalificatiewedstrijd voor de Afrika Cup 2019 tegen de Comoren.