7 mei 2020 - 14:40 - Wereld
De ambassade van Marokko in Turkije zou meerdere solidariteitsacties hebben ondernomen ten voordele van Marokkaanse gezinnen en studenten in Ankara tijdens de maand Ramadan en de lockdown periode.
Volgens een verklaring van de ambassade werden een honderdtal voedselmanden gedoneerd aan Marokkaanse gezinnen en studenten in Ankara die het financieel moeilijk hebben.
Zo zouden 22 gezinnen in de Turkse hoofdstad voedselhulp hebben gekregen. Allen verkeren in een moeilijke financiële situatie als gevolg van de coronavirus pandemie.
De verdeling van de manden werd in samenwerking met de groepering van Arabische ambassadeursvrouwen in Turkije en de Humanitaire hulpverleningsautoriteit georganiseerd.
Ook werden een vijftigtal iftar-maaltijden onder Marokkaanse studenten in Ankara uitgedeeld, om de moeilijke situatie waarin ze verkeren als gevolg van de lockdown te verlichten, aldus de ambassade.
Vrouw rapper Gims verlaat man én Marrakech
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Marokkaans Ayoub bakt beste pizza ter wereld
Brusselse agent veroordeeld voor lekken in moordzaak Soufiane Benali
Spanje vreest verlies Sebta en Melilla
Marokkaanse Sahara: nu ook Rusland?
Miss Univers en Marokkaanse verloofde: afrekening op Instagram
Algerije beschuldigt Marokko van "stelen" couscous
Meer dan derde Belg heeft buitenlandse roots