31 augustus 2021 - 15:40 - Marokko
Het vissersdorp Bourida in de regio van Dakhla is volledig verwoest door een brand. Ruim zestig vissershuisjes brandden volledig uit. Er vielen geen slachtoffers.
Het vissersdorpje is in het zuiden van Dakhla gelegen. Een gigantische brand brak afgelopen zaterdag uit en werd verergerd door de harde wind en de ontploffing van meerdere vaten benzine.
Al Akhbar bericht dat de brandweer samen met de plaatselijke autoriteiten en het leger werkte om de brand te blussen. Dat lukte in slechts twee uur tijd.
Lees ook: Branden in palmentuinen Errachidia en Tanger
Er vielen geen slachtoffers maar de schade is heel groot. Ruim 60 huisjes werden volledig vernield, alsook bootmotoren, vissersnetten en ander visserijmateriaal.
Enkele dagen voor deze brand waren al vier huisjes in rook opgegaan in het dorp. Vissers wisten toen zelf de brand te blussen. Een ander vissersdorpje in de regio genaamd La Sarga werd onlangs ook volledig verwoest door een brand waarbij 200 vissershuisjes in rook opgingen. Ook toen vielen er geen gewonden.
Brusselse agent veroordeeld voor lekken in moordzaak Soufiane Benali
Belasting betalen in Marokko verandert
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Emirati kroonprins richt holding op in Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Tanger verscherpt bouwcontrole na mislukt project
Drones, helikopters, raketten… Marokko bereidt zich voor
Oorlog Iran-Israël: Royal Air Maroc kalmeert reizigers
Marokko staat voor nieuwe extreme hittegolf
Hoe probleemprojecten in Marokko door criminelen worden gebruikt