17 oktober 2016 - 18:00 - Marokko
De bewakers van de gevangenis van Salé hebben een verrassende ontdekking gedaan. Een vrouw die een gedetineerde kwam bezoeken probeerde de gevangenis binnen te komen met drugs in haar haar.
Tijdens een routinecontrole aan de ingang van de gevangenis werd bij de vrouw en de man die haar vergezelde 16 psychotrope pillen en 15 gram hasj gevonden.
De twee hadden de drugs verdeeld. De man had de drugs in zijn broekriem verstopt terwijl de vrouw drugs in haar haar had verborgen.
Na hun arrestatie legden de twee aan de politie uit dat de drugs bestemd was voor een familielid die in de gevangenis zat. Ze werden beiden in voorlopige hechtenis genomen.
Lees meer
In de Oukacha gevangenis in Casablanca heeft een vrouw geprobeerd om maar liefst honderd psychotrope pillen binnen te smokkelen.
In slechts drie maanden tijd werden 36 vrouwen die gedetineerden kwamen bezoeken in de Oukacha gevangenis in Casablanca, met drugs betrapt.
Een bakker smokkelde maandenlang drugs in de Oukacha gevangenis in Casablanca. Hij verstopte de drugs in brood.
De politie van Ain Sebaa-Hay Mohammedi in Casablanca heeft vrijdag een vrouw gearresteerd die drug in de Oukacha gevangenis probeerde binnen te smokkelen.
De politie heeft woensdagavond in Errachidia 500 kilo drugs in beslag genomen. Dat gebeurde tijdens de arrestatie van een gezochte drugssmokkelaar.
De autoriteiten in Tanger hebben woensdag ruim 9 ton drugs en smokkel sigaretten laten vernietigen.
De Marokkaanse politie heeft eerder deze week een vrachtwagen met 1,350 ton drugs onderschept in de haven Tanger Med.
Een jonge vrouw is in Casablanca gearresteerd voor drugssmokkel. Ze probeerde cocaïne in de Oukacha gevangenis binnen te smokkelen.
Opnieuw een mooie drugsvangst voor de Marokkaanse politie! Maandag werd bijna twee ton chira in de regio van Tanger onderschept.
Een vrouw is door de rechtbank van Meknes tot 30 jaar cel en een schadevergoeding van 120.000 dirham veroordeeld voor de moord op haar man. Haar minnaar kreeg vijf jaar celstraf.