26 december 2024 - 15:30 - Wereld
Een 25-jarige Marokkaan die tien dagen vermist was, is dood gevonden in een put op een boerderij in Villajoyosa, in het zuidoosten van Spanje.
Het lichaam van Amine werd gevonden onder stenen en gras. Volgens Spaanse media werd hij op meters diepte ontdekt tijdens een zoektocht die zijn neef Zouhair in de omgeving was gestart.
Lees ook: Lichaam vermiste Marokkaan gevonden in Spaans meer
De eerste onderzoeken wijzen erop dat twee mensen die illegaal op de boerderij verbleven, een Marokkaanse man en een Russische vrouw, mogelijk betrokken zijn bij de dood van Amine. Volgens Zouhair was zijn neef naar de boerderij gegaan om "te drinken en te roken" met de Marokkaanse man.
Lees ook: Lichaam gevonden in ravijn in Marokko, mogelijk vermiste Belg
De Guardia Civil en de lokale politie zijn ingeschakeld en een reddingsteam heeft het lichaam geborgen. De familie van het slachtoffer, die al tien jaar in Villajoyosa woont, gaat uit van moord. De politie doet verder onderzoek naar de toedracht van het incident.
Toerist overlijdt na jetski-ongeluk in Marokko
"Dit jaar niet naar Marokko": onmogelijke terugkeer voor Marokkaanse diaspora
Rechters, advocaten en zakenlieden cel in na aangifte echtgenote in Tetouan
Airbnb haalt Sahara weg van Marokko
Trump aan Mohammed VI: "VS blijft achter Marokko staan over Sahara"
Marokkaans koppel laat zoontje achter op luchthaven Barcelona voor vakantie
Airbnb haalt Sahara weg van Marokko
Trump aan Mohammed VI: "VS blijft achter Marokko staan over Sahara"
Spanje haalt vlaggen weg bij Marokko: discreet signaal aan Rabat?
Hermès-miljardair die fortuin aan Marokkaanse tuinman wilde laten, aangeklaagd
Belg betaalt €250 voor taxirit van €116 door Eid ul-Adha
Hicham, de ’superconciërge’ van 5-sterren Sofitel in Luxemburg
Algerije geeft na jaar lichaam jonge Marokkaanse terug
Trucs van dieven die je moet kennen als je via Spanje reist