Zoeken

Verdubbeling weg Tetouan-Chefchaouen: al 10 jaar bezig

29 juli 2025 - 20:00 - Marokko

©

De werkzaamheden aan de verdubbeling van de nationale weg tussen Tetouan en Chefchaouen zijn voor 82% voltooid, bijna tien jaar na de start. Deze aanzienlijke vertraging zorgt voor veel ongemak bij weggebruikers.

Veel gebruikers uiten hun ongenoegen over de enorme vertraging bij de voltooiing van dit project, dat al in 2015 begon. De situatie verergert het ongemak voor bestuurders, vooral tijdens het regenseizoen.

Lees ook: Nieuwe snelweg Tanger-Tetouan?

De bewoners van de regio roepen de regering en de wali op om alles in het werk te stellen voor een spoedige afronding van de werkzaamheden.

Lees ook: Belangrijke verbindingsweg in Nador is "een schande"

Het project voor de verbreding van de weg Tétouan-Chefchaouen heeft als doel de mobiliteit in het noorden van het koninkrijk te verbeteren, de commerciële uitwisseling te versterken en de verkeersveiligheid te verhogen.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2025 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team