Zoeken

Valentijn lijdt tot zelfmoord Marokkaanse tiener

18 februari 2014 - 22:22 - Marokko

Geschreven door Laila A.

Een 17-jarige jongen uit de Marokkaanse stad Khouribga, heeft zaterdag zelfmoord gepleegd vanwege een onbereikbare liefde.

De tiener sprong van de Assa brug in de wijk El Massira. Zijn vrienden en familie reageerden geschokt op zijn onverwachte verdwijning.

Volgens lokale media had Ilyass op Sint Valentijnsdag zijn liefde verklaard aan een meisje, maar kreeg niet de verwachte reactie.

Hij werd door zijn grote liefde uitgelachen en kreeg als antwoord dat ze meer interesse had in zijn beste vriend. Erger nog, het meisje publiceerde zijn liefdesverklaring op Facebook.

Ilyass plaatste bovenstaande foto op Facebook kort voordat hij zichzelf het leven ontnam. Het meisje heeft intussen haar Facebook-profiel verwijderd.

Lees meer

Marokkaans meisje pleegt zelfmoord in Spanje door gedwongen huwelijk met 60-jarige

Een 16-jarig Marokkaans meisje heeft vrijdag zelfmoord gepleegd in de Spaanse stad Roldan. Het meisje wilde aan een huwelijk met een 60-jarige man in Marokko ontsnappen.

Marokkaans meisje pleegt zelfmoord om aan uithuwelijking te ontsnappen

In Fez heeft een 17-jarig meisje afgelopen vrijdag zelfmoord gepleegd omdat haar familie haar wilde uithuwelijken en ze haar studies niet zou mogen voortzetten.

Marokkaanse schrijft Sjahada op lichaam en pleegt zelfmoord

Een Marokkaanse vrouw heeft de islamitische geloofsgetuigenis Sjahada op haar lichaam geschreven, waarop ze zelfmoord pleegde door van een dak te springen.

Marokkaanse tiener voor de rechter na hete brief aan lerares

Een 17-jarige tiener moet in de komende dagen voor de rechtbank in Essaouira verschijnen, na een klacht van zijn lerares.

Marokkaans meisje pleegt zelfmoord omdat vriendje getrouwd is

Een meisje uit Rabat heeft afgelopen woensdag zelfmoord gepleegd na te weten te zijn gekomen dat haar vriendje getrouwd was.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team