Zoeken

Uma Thurman in Marokko voor nieuwe film

- Cultuur

Geschreven door Laila A.

Uma Thurman wordt in juni dit jaar in de Marokkaanse metropool Casablanca verwacht voor de opnames van een nieuwe film.

De Hollywood-actrice houdt de hoofdrol in de nieuwe film van Marjane Satrapi, ’The Extraordinary Journey of the Fakir who got Trapped in an Ikea Wardrobe’.

Volgens het blad Variety behoren ook Barkhad Abdi, Laurent Lafitte en Bollywood-acteur Dhanush tot de cast.

De opnames zullen behalve in Casablanca, ook in Rome, Parijs en Jodhpur in India plaatsvinden. De film vertelt verhaal van een fakir uit New Delhi die in Parijs de grote liefde vindt. Hij wordt per ongeluk met Afrikaanse vluchtelingen het land uitgezet en begint aan een lange reis door Europa om zijn grote liefde terug te vinden.

Lees meer

Karyan Bollywood, nieuwe Marokkaanse Bollywood film (video)

Karyan Bollywood is het verhaal van een dertiger met een passie voor Bollywood films. Jimmy woont in een sloppenwijk in Casablanca en heeft besloten om met een iPhone een remake...

Johnny Depp en Robert Pattinson voor opnames in Marokko

Johnny Depp wordt binnenkort in Marokko verwacht. De Amerikaanse acteur komt voor de opnames van een nieuwe Hollywood-film.

Opnames ’In Sand and Blood’ met Russel Crowe in Marokko

De Nieuw-Zeelandse acteur Russel Crowe wordt volgend jaar in Marokko verwacht voor de opnames van de nieuwe film ’In Sand and Blood’ van Saul Dibb.

Said Taghmaoui in nieuwe film Wonder Woman

De Marokkaans-Franse acteur Said Taghmaoui behoort tot de cast van de nieuwe film ’Wonder Woman’, waarvan de opnames reeds begonnen zijn.

Shahrukh Khan in Marokko voor nieuwe film

Shahrukh Khan is binnenkort terug in Marokko. De bekende Bollywood-acteur wordt in het koninkrijk verwacht voor de opnames van zijn nieuwe film « Raees ».

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team