17 april 2016 - 20:30 - Economie
De Turkse vliegmaatschappij Turkish Airlines wil een nieuwe wekelijkse vlucht tussen Istanboel en het noord-Marokkaanse Tanger starten.
Volgens nieuwswebsite Challenge onderhandelt de luchtvaartmaatschappij momenteel over de nieuwe lijnvlucht met de Marokkaanse autoriteiten.
Turkish Airlines wil binnen maximaal twee jaar tussen Istanboel en Tanger gaan vliegen.
Lees meer
De Turkse vliegmaatschappij Turkish Airlines zal vanaf maart 2019 tussen Istanboel en Marrakech gaan vliegen.
Vliegmaatschappij Jetairfly gaat vanaf juni nieuwe lijnvluchten starten tussen het Belgische Luik, Tanger en Oujda.
Een toestel van de Marokkaanse luchtvaartmaatschappij Royal Air Maroc is donderdag tegen een vliegtuig van Turkish Airlines gebotst op de luchthaven Atatürk in Istanboel.
Royal Air Maroc heeft een verklaring gepubliceerd over het ongeval tussen een toestel van de Marokkaanse luchtvaartmaatschappij en een vliegtuig van Turkish Airlines op de...
Een toestel van de Turkse luchtvaartgroep Turkish Airlines tussen Istanboel en Casablanca heeft een gedwongen landing in Algiers moeten maken vanwege een bommelding.
Tanger City Mall opende op 31 maart zijn deuren. Het winkelcentrum werd onmiddellijk een groot succes en verwelkomde reeds tienduizenden bezoekers.
Zoals eerder aangekondigd gaat de Franse autotoeleverancier Acome een fabriek in het Marokkaanse Tanger openen. De bouwwerken gaan binnen enkele dagen van start.
Het Marokkaanse ministerie van Vervoer heeft een aanbesteding uitgeschreven voor de aanleg van een nieuwe snelweg tussen Tanger en Tetouan.
De Franse automaker Renault gaat in Tanger een vierde model van het merk Logan gaan produceren.
In de haven Tanger Med wordt een nieuwe containerterminal gebouwd. Havenbedrijf TMSA sloot eerder deze week een overeenkomst met APM Terminals voor de bouw van de nieuwe terminal.