20 februari 2018 - 12:40 - Marokko
Het parket heeft een onderzoek bevolen naar de oorzaken en omstandigheden van het treinongeval van zaterdag in Tanger.
In een verklaring laat de procureur des konings bij de rechtbank van Tanger weten dat de Nationale Brigade van de gerechtelijke politie instructies heeft gekregen om onderzoek te doen naar het ongeval, met inbegrip van de veiligheid bij spoorwegovergangen.
Het parket zal na de resultaten van het onderzoek te hebben ontvangen, de passende juridische maatregelen treffen tegen de verantwoordelijken van het ongeval maar ook tegen degenen die de veiligheid bij de overgangen moest waarborgen.
Zaterdag kwamen zes mensen om het leven bij een botsing tussen een goederentrein en een minibusje bij een spoorwegovergang in Tanger. Veertien mensen raakten gewond.
Lees meer
Koning Mohammed VI heeft de oprichting van een commissie bevolen om onderzoek te doen naar het ongeval tussen een trein een een minibusje op zaterdag in Tanger.
Bij een ernstig ongeval tussen een trein en een minibusje zijn zaterdagochtend in Tanger zes mensen omgekomen.
Medewerkers van de Marokkaanse spoorwegmaatschappij ONCF werden na het treinongeval in Tanger op Zaterdag betrapt terwijl ze verkeersborden bij spoorwegovergangen plaatsten.
Een jong meisje dat een tiental dagen geleden bij het ongeval tussen een trein en een minibusje in Tanger ernstig gewond was geraakt, is overleden.
Koning Mohammed VI heeft besloten om de begrafenis- en ziekenhuiskosten te betalen van alle slachtoffers van het treinongeval dat zaterdagochtend in Tanger plaatsvond.
Maandagochtend vond in Assilah een ongeval plaats tussen een HSL-trein en een minibusje tijdens een testrit.
Bij een dramatisch verkeersongeval in de regio van Agadir zijn deze ochtend negen mensen omgekomen.
Een politieagent is in het Marokkaanse Imintanout gearresteerd en in bewaring gesteld. Dat bericht de politieprefectuur van Marrakech.
De jonge Ayoub El Omari heeft uiteindelijk toch aangifte kunnen doen van de mishandeling waarvan hij enkele dagen geleden het slachtoffer was.
Vier mensen zijn zondag in de regio van Tetouan omgekomen bij een ernstig ongeval tussen een vrachtwagen en een auto.