Marokko : 3 doden en 14 gewonden bij zwaar ongeval in Tanger
Bij een zwaar verkeersongeval in Tanger zijn zaterdagochtend drie doden en veertien gewonden gevallen.
- Marokko
Bij een ernstig ongeval tussen een trein en een minibusje zijn zaterdagochtend in Tanger zes mensen omgekomen.
Volgens spoorwegmaatschappij ONCF raakten ook veertien mensen gewond bij het ongeval dat rond 5:15 ’s ochtends plaatsvond.
Het ongeval gebeurde toen een goederentrein bij een spoorwegovergang tussen Dalia en Melloussa tegen een minibusje knalde.
De gewonden werden naar het Mohammed V ziekenhuis in Tanger gebracht. De wilaya van Tanger-Tetouan-Al Hoceima meldt dat een onderzoek aan de gang is naar de oorzaak van het ongeval.
Lees meer
Bij een zwaar verkeersongeval in Tanger zijn zaterdagochtend drie doden en veertien gewonden gevallen.
Koning Mohammed VI heeft besloten om de begrafenis- en ziekenhuiskosten te betalen van alle slachtoffers van het treinongeval dat zaterdagochtend in Tanger plaatsvond.
Vier mensen zijn zondag in de regio van Tetouan omgekomen bij een ernstig ongeval tussen een vrachtwagen en een auto.
Maandagochtend vond in Assilah een ongeval plaats tussen een HSL-trein en een minibusje tijdens een testrit.
Een jong meisje dat een tiental dagen geleden bij het ongeval tussen een trein en een minibusje in Tanger ernstig gewond was geraakt, is overleden.