Ongeval met HSL in Assilah (foto’s)
Maandagochtend vond in Assilah een ongeval plaats tussen een HSL-trein en een minibusje tijdens een testrit.
18 februari 2018 - 11:20 - Marokko
Bij een ernstig ongeval tussen een trein en een minibusje zijn zaterdagochtend in Tanger zes mensen omgekomen.
Volgens spoorwegmaatschappij ONCF raakten ook veertien mensen gewond bij het ongeval dat rond 5:15 ’s ochtends plaatsvond.
Het ongeval gebeurde toen een goederentrein bij een spoorwegovergang tussen Dalia en Melloussa tegen een minibusje knalde.
De gewonden werden naar het Mohammed V ziekenhuis in Tanger gebracht. De wilaya van Tanger-Tetouan-Al Hoceima meldt dat een onderzoek aan de gang is naar de oorzaak van het ongeval.
Lees meer
Maandagochtend vond in Assilah een ongeval plaats tussen een HSL-trein en een minibusje tijdens een testrit.
Koning Mohammed VI heeft besloten om de begrafenis- en ziekenhuiskosten te betalen van alle slachtoffers van het treinongeval dat zaterdagochtend in Tanger plaatsvond.
Medewerkers van de Marokkaanse spoorwegmaatschappij ONCF werden na het treinongeval in Tanger op Zaterdag betrapt terwijl ze verkeersborden bij spoorwegovergangen plaatsten.
Bij een zwaar verkeersongeval in Tanger zijn zaterdagochtend drie doden en veertien gewonden gevallen.
Het parket heeft een onderzoek bevolen naar de oorzaken en omstandigheden van het treinongeval van zaterdag in Tanger.