19 augustus 2024 - 13:00 - Sport
De Marokkaanse international Youssef En-Nesyri heeft zaterdag zijn eerste doelpunt gemaakt voor zijn nieuwe club Fenerbahçe.
Dit gebeurde tijdens de wedstrijd tegen Göztepe, die eindigde in een 2-2 gelijkspel. De wedstrijd was onderdeel van de tweede speelronde van de Turkse Süper Lig.
Lees ook: Nieuwe uitdaging voor Youssef En-Nesyri in Turkije
De Bosniër Edin Džeko opende de score voor Fenerbahçe in de blessuretijd van de eerste helft. En-Nesyri, die voor het eerst in de basis stond, verdubbelde de voorsprong vlak daarna. In de tweede helft kwam Göztepe terug in de wedstrijd. De Turk Koray Günter scoorde de aansluitingstreffer en in de extra tijd maakte de Braziliaan Rômulo gelijk.
Met dit resultaat staat Fenerbahçe voorlopig op de derde plaats in de Süper Lig met 4 punten. Göztepe bezet de achtste positie met 2 punten.
Lees ook: Youssef En-Nesyri vertrekt naar Turkije
En-Nesyri tekende op 25 juli een vijfjarig contract bij Fenerbahçe, dat onder leiding staat van de Portugese coach José Mourinho. Daarvoor speelde hij vier seizoenen bij het Spaanse FC Sevilla.
Belasting betalen in Marokko verandert
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Emirati kroonprins richt holding op in Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
FC Barcelona komt naar Marokko!
Hachim Mastour: "Ik was een crash-test"
Atlas Leeuwen: 12 overwinningen die alles veranderen
Na Brighton wil andere grote club Azzedine Ounahi
Tarik Khbabez heeft droom voor Marokko
Youssef En-Nesyri krijgt aanbod dat hij niet kan weigeren