20 maart 2025 - 06:00 - Sport
Fenerbahçe heeft het verkoopbedrag vastgesteld voor Youssef En-Nesyri. De Marokkaanse international wordt genoemd bij verschillende Europese en Saoedische clubs.
Volgens Turkiyetoday vraagt het bestuur van Fenerbahçe 40 miljoen euro om de Atlas Leeuw tijdens de zomertransferperiode te laten vertrekken.
Lees ook: Youssef En-Nesyri "levert uitzonderlijk werk" in Turkije
En-Nesyri geniet de belangstelling van verschillende grote clubs, met name in de Premier League, waar West Ham en Arsenal zijn werk op de voet volgen, evenals in de Saudi Pro League, waar Al-Nassr een van de kanshebbers is.
Tijdens de wintertransferperiode probeerde de Saoedische club Al-Nassr al om En-Nesyri te contracteren door 33 miljoen euro te bieden aan Fenerbahçe. De Turkse club besloot echter het bod af te wijzen, omdat ze hun doelpuntenmaker voor de rest van het seizoen wilden behouden.
Lees ook: Fenerbahçe weigert recordbod op Youssef En-Nesyri
Youssef En-Nesyri beleeft een van de beste seizoenen uit zijn carrière. In 40 wedstrijden scoorde hij 26 doelpunten en gaf hij 4 assists, waardoor hij een van de meest beslissende spelers van Fenerbahçe is. Zijn indrukwekkende statistieken plaatsen hem dit seizoen bij de meest gewilde aanvallers van Europa.
Momenteel is Youssef En-Nesyri op trainingskamp met het Marokkaans elftal, ter voorbereiding op de wedstrijden tegen Niger en Tanzania in het kader van de kwalificatie voor het WK 2026.
Uber plant comeback naar Marokko
Transavia landt met veertien nieuwe routes in Marokko
Consulaat betaalt niet: nieuwe rechtszaak tegen Marokko
Bloedbad op Avenue Moulay Ismail in Tanger
Marrakech verwent Amine Adli en zijn familie
Nora Achahbar: "Marokkanen in Nederland, laat jullie horen"
Marrakech verwent Amine Adli en zijn familie
Achraf Hakimi feest in Spaanse nachtclub
Voetbal Marokko-Egypte: om hoe laat en op welke zender?
Achraf Hakimi gespot op quad in Marrakech
Fenerbahçe wil En-Nesyri en Amrabat verkopen
Achraf Hakimi koopt Spaanse voetbalclub
Marokkaans elftal bereidt zich voor op grote veranderingen
Late doelpunt stuurt Marokko U20 naar halve finale Afrika Cup