Tramongeluk maakt twee doden in Salé
Twee mensen zijn om het leven gekomen en een derde werd zwaar gewond in de aanrijding van een tram met een kleine taxi, in de wijk Karima te Salé op woensdag.
9 januari 2011 - 18:03 - Marokko
Nog vóór zijn ingebruikneming heeft de tram van Rabat-Salé zijn eerste slachtoffer gemaakt door een motorfiets omver te rijden op de Mohammed V boulevard.
De tram was in testfase in de Marokkaanse hoofdstad wanner een man, geschrokken door de tram, zijn motorfiets op de rails heeft laten vallen en weg is gelopen. De tram kon niet op tijd stoppen en is tegen de brommer gebotst.
De politie heeft de eigenaar van de motorfiets gearresteerd voor een verhoor omdat het trambedrijf vermoedt dat het over een opzettelijk ongeval gaat.
Lees meer
Twee mensen zijn om het leven gekomen en een derde werd zwaar gewond in de aanrijding van een tram met een kleine taxi, in de wijk Karima te Salé op woensdag.
De tram van Casablanca, nog in testfase, heeft zondag een man op een motorfiets aangereden. Het ongeval gebeurde in de Hay Hassani wijk.
De nieuwe tram van Rabat is dinsdag in panne gevallen voor het station van Rabat-stad. De tram heeft ook al twee ongevallen gehad terwijl hij nog in testfase is.
Een zestigjarige vrouw is vrijdagmiddag om het leven gekomen toen ze probeerde de trambaan over te steken aan het station Rabat-stad.
De tram van Rabat Salé zal eind juni worden geleverd. De ticketprijs is van 7 dirham en de twee lijnen zullen tegelijkertijd in werking treden. De informatie, bevestigd door...