Zoeken

Tottenham biedt 50 miljoen euro voor Ziyech

21 november 2019 - 13:40 - Sport

Geschreven door Nawel Serdouni

Tottenham zou een bod hebben gedaan op Hakim Ziyech. De Britse club zou 50 miljoen euro aan Ajax Amsterdam hebben aangeboden voor de Marokkaanse international.

Volgens Britse media wilde Tottenham niet wachten tot de winterstop om de onderhandelingen met Ajax te starten.

Naast een transferclausule zou de club ook een veel hoger jaarsalaris aan Ziyech hebben voorgesteld dan wat hij nu bij Ajax verdient.

Eerder deze maand werd al bekend dat Tottenham Hotspur op zoek was naar nieuwe aanvallers en aan Hakim Ziyech dacht. De Marokkaanse Nederlander zou in Londen de Deense Christian Eriksen vervangen die in juni 2020 de club zal verlaten.

Meerdere andere grote clubs, waaronder Real Madrid en FC Barcelona, hebben interesse voor de Marokkaanse international. Ziyech staat nog tot 2022 onder contract bij Ajax.

Lees meer

Voetbal: dit zijn de duurste Marokkaanse spelers

De beste Marokkaanse internationals hebben hun marktwaarde in de afgelopen jaren flink zien toenemen. Dat blijkt in ieder geval uit een nieuwe ranking van Transfermarkt.

Hakim Ziyech 48e duurste speler ter wereld

Hakim Ziyech staat in de top 50 van duurste spelers ter wereld. De Marokkaanse international is 48e.

Ajax vraagt 10 miljoen euro voor Noussair Mazraoui

Noussair Mazraoui mag deze zomer van Ajax Amsterdam vertrekken. De club vraagt 10 miljoen euro voor de Marokkaanse international.

Hakim Ziyech binnenkort in Engelse Premier League?

Tottenham Hotspur is op zoek naar nieuwe aanvallers en denkt daarvoor aan Hakim Ziyech. Als het van de Londense club afhangt dan speelt de Marokkaanse international volgend...

Hakim Ziyech opgelicht

Hakim Ziyech is door een supporter tijdens de wedstrijd Ajax-Lille opgelicht. Hij gaf zijn shirt aan een jonge fan maar die belandde op Ebay.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team