Marokko: Franse toeristen opgepakt voor filmen vrouwen in hamam
Twee Franse toeristen zijn begin deze week in Marrakech gearresteerd nadat ze naakte vrouwen in een hamam hadden gefilmd en gefotografeerd.
20 januari 2018 - 17:20 - Marokko
In Marrakech werd eerder deze week een Brits koppel van Pakistaanse afkomst gearresteerd voor het mishandelen van een agent na een kus.
De toeristen waren op de Mohammed V boulevard aan het kussen toen een verkeersagent hen kwam zeggen dat dat in Marokko een overtreding was.
Het koppel reageerde woedend en begon de agent uit te schelden. De agent kreeg vervolgens meerdere klappen. Hij moest zelfs naar het Ibn Tofail ziekenhuis om er te worden verzorgd.
De twee toeristen werden gearresteerd en in bewaring gesteld. Het parket heeft een onderzoek naar het incident bevolen.
Lees meer
Twee Franse toeristen zijn begin deze week in Marrakech gearresteerd nadat ze naakte vrouwen in een hamam hadden gefilmd en gefotografeerd.
Een politieagent is in het Marokkaanse Imintanout gearresteerd en in bewaring gesteld. Dat bericht de politieprefectuur van Marrakech.
Een politieagent is tijdens zijn dienst met een mes aangevallen in Rabat. Hij raakte daarbij ernstig gewond.
In Al Hoceima is deze week een agent gearresteerd voor openbare dronkenschap. Het is de tweede agent in een week tijd die dronken wordt opgepakt in Marokko.
Een agent is vrijdag in Casablanca ernstig gewond geraakt tijdens de arrestatie van een gezochte crimineel. De agent werd door de verdachte in het gezicht en de hand gestoken.