19 januari 2018 - 10:00 - Marokko
Een agent is eerder deze week ernstig gewond geraakt bij een verkeersongeval in Casablanca. De bestuurder van de auto, een Audi, pleegde vluchtmisdrijf.
Volgens Marokkaanse media werd de bestuurder dankzij meerdere getuigenissen iets later op een grote laan van de economische hoofdstad gearresteerd.
De agent werd met ernstige verwondingen aan de handen en voeten naar het ziekenhuis afgevoerd.
Lees meer
In het Marokkaanse Essaouira is een politieagent gearresteerd voor een vluchtmisdrijf. De agent zou een dodelijk ongeval hebben veroorzaakt.
In Marrakech werd eerder deze week een Brits koppel van Pakistaanse afkomst gearresteerd voor het mishandelen van een agent na een kus.
Een agent is vrijdag in Casablanca ernstig gewond geraakt tijdens de arrestatie van een gezochte crimineel. De agent werd door de verdachte in het gezicht en de hand gestoken.
Een Spaanse politieagent heeft eerder deze week zijn geduld verloren voor het groot aantal smokkelaars die met hun auto naar Melilla komen om goederen te kopen.
Een agent is eerder deze week in Casablanca zwaargewond geraakt na door een auto te zijn aangereden. De bestuurder zou een verkeersbord niet hebben gerespecteerd.
Een politieagent is tijdens zijn dienst met een mes aangevallen in Rabat. Hij raakte daarbij ernstig gewond.
In Al Hoceima is deze week een agent gearresteerd voor openbare dronkenschap. Het is de tweede agent in een week tijd die dronken wordt opgepakt in Marokko.
Een agent heeft zondagochtend in het Marokkaanse Safi zijn dienstwapen gebruikt om een gevaarlijke verdachte te overmeesteren.
In het Marokkaanse Sidi Yahya El Gharb bij Sidi Slimane is een politieman door de bestuurder van een illegale taxi bij een wegcontrole aangereden.
De DGSN heeft de arrestatie aangekondigd van een politieman die een andere agent "tijdens zijn diensturen" in Tan-Tan met een mes aanviel.