13 januari 2025 - 23:50 - Marokko
Een Franse toerist is donderdagmiddag rond 17.00 uur levenloos aangetroffen in zijn caravan in Souk El Gour, vlakbij El Hajeb in Marokko. De man, geboren in 1940, stond met zijn caravan op een eigen terrein in de buurt.
Lokale bronnen melden dat een gaslek in de caravan de oorzaak is van het overlijden van de toerist. De caravan vatte vlam door de gaslek, met fatale gevolgen voor de vakantieganger. De Koninklijke gendarmerie is een onderzoek gestart om de exacte toedracht van het incident te achterhalen.
Lees ook: Gevaarlijke redding toerist van klif bij Agadir
De Fransman verbleef regelmatig in de regio met zijn Marokkaanse echtgenote, die afkomstig is uit Souk El Gour. Het echtpaar bracht traditioneel hun vakanties door tussen Meknes en Souk El Gour, waar ze een stuk grond bezaten.
Marokko blauwe bessenmacht geworden
Bedrijven verdacht van grootschalige fraude in Marokko
Rabat in de problemen door gebrek aan wc’s
FC Barcelona aast op Marokkaanse international
Al Aoula onthult programmering Ramadan 2025
Saoedi-Arabië schort vaccinatieplicht voor Oemrah op
Marokko blauwe bessenmacht geworden
Bedrijven verdacht van grootschalige fraude in Marokko
Rabat in de problemen door gebrek aan wc’s
Inwoners Marrakech in opstand tegen alcoholverkoop
Nieuwe maatregelen op Marokkaanse snelwegen
Tientallen arrestaties in Agadir na inval in massagesalon
Ophef om luxeverblijf Israëlische minister op kosten van Marokko
Politieagent dood gevonden in appartement Tanger