546% meer Chinese toeristen in Marokko
De afschaffing van de visumplicht voor Chinese onderdanen heeft als gevolg een uitzonderlijke toename van het aantal Chinese toeristen die Marokko bezoeken.
- Economie
Het aantal toeristen die Marokko in de loop van het jaar zullen bezoeken zal naar verwachting met 6 procent stijgen. Dat is 600.000 toeristen meer dan in 2016.
Abderrafie Zouitene, baas van het Marokkaans verkeersbureau ONMT, vertelde dat woensdag op een persconferentie over de lancering van een nieuwe digitale publiciteitscampagne.
De nieuwe campagne is « innovatief en origineel » en werd ontwikkeld door zes bloggers uit verschillende landen. Alle zes maakten een filmpje over een verschillend onderwerp (ontdekking, gastronomie, geschiedenis, decoratie en sport).
Volgens Zouitene is het een reeks « leuke en informatieve video’s tussen vlog, reportage en tutorial over een aspect van Marokko, waarmee beïnvloeders hun volgers aanspreken op basis van hun interesses ».
Lees meer
De afschaffing van de visumplicht voor Chinese onderdanen heeft als gevolg een uitzonderlijke toename van het aantal Chinese toeristen die Marokko bezoeken.
De Marokkaanse toerismesector blijft groeien met een 9% toename van het aantal overnachtingen in geclassificeerde overnachtingsgelegenheden tot eind oktober 2018.
Het aantal toeristen die Marokko in de eerste negen maanden van het jaar bezochten is lichtjes toegenomen volgens het Marokkaans Observatorium voor Toerisme.
Ongekende groeicijfers voor de toeristische sector in Tanger, maar ook in Tetouan met respectievelijk 26 en 30 procent meer overnachtingen in de eerste zeven maanden van het...
Portugese toeristen die Marokko bezoeken verblijven het liefst in Saidia. Dat meldt de delegatie van het Marokkaans verkeersbureau ONMT in Londen.