Terrorisme: zeven arrestaties in Marrakech
In Marrakech zijn zeven mensen gearresteerd op verdenking van terrorisme. Twee minderjarigen behoren tot de verdachten.
- Marokko
In Marrakech wordt niet gesold met de veiligheid, vooral op enkele dagen van een internationaal evenement als de klimaatconferentie COP22.
Twee jongeren zijn door de politie gearresteerd na voor de grap melding te hebben gedaan van aanstaande aanslagen in de stad.
De jongens van 15 en 18 jaar hadden een anonieme telefonische melding gedaan maar konden heel snel worden geïdentificeerd. Dat meldt Al Massae.
Wat een spel was voor de tieners zal hen mogelijk een zware straf opleveren. Beiden worden waarschijnlijk vervolgd voor terroristische activiteiten en zullen voor jaren achter de de tralies verdwijnen.
Lees meer
In Marrakech zijn zeven mensen gearresteerd op verdenking van terrorisme. Twee minderjarigen behoren tot de verdachten.
Een 45-jarige man is in het Marokkaanse Fez gearresteerd voor het aangeven van een valse terroristische misdaad.
Twee tieners werden enkele dagen geleden door de politie in Salé gearresteerd op verdenking van terroristische activiteiten.
De eerste sancties zijn gevallen. Twee van de zeven minderjarige gevangenen die een tiental dagen geleden uit de gevangenis van Salé waren ontsnapt, zijn tot een strenge...
De Marokkaanse regering heeft besloten om 11.000 leraren aan te werven. De nieuwe rekruten krijgen een tijdelijk contract van twee jaar dat kan worden omgezet in een vast contract.