8 augustus 2016 - 22:30 - Marokko
In Nador is tijdens een festival paniek ontstaan door een valse melding van een terreuraanslag.
Het voorval gebeurde tijdens het bekende festival van Mediterrane muziek volgens TelQuel.
Drie jongeren lieten rotjes knallen waarop enkele mensen dachten pro-Daesh leuzen te horen en begonnen te rennen, wat heel snel voor paniek zorgde.
Het ging echter om een vals alarm. Er werd geen melding gedaan van gewonden. De drie jongeren werden gearresteerd.
Lees meer
In Marrakech wordt niet gesold met de veiligheid, vooral op enkele dagen van een internationaal evenement als de klimaatconferentie COP22.
In een moskee in het Marokkaanse Sidi Kacem zijn eerder deze week meerdere mensen neergestoken tijdens het Taraweeh gebed.
Duizenden mensen bezochten gisteren de Hassan II moskee in Casablanca ter gelegenheid van Lailat-ul-Qadr, 27e nacht van Ramadan. De avond verliep echter niet zoals gepland.
In de universiteit van Rouen in Frankrijk is paniek ontstaan vanwege de aanwezigheid van een man met een djellaba. De universiteit werd tijdelijk gesloten.
Interpol heeft Marokko gewaarschuwd voor strijders van de terreurbeweging Daesh die het land met valse papieren proberen binnen te komen.
Bij een aanval met sabels op het bekende « Sablette » strand in Mohammedia zijn donderdag drie gewonden gevallen.
In Nador zijn zaterdagavond zeventien mensen gewond geraakt bij een ongeval met een bus.
Een toestel van luchtvaartmaatschappij Air Arabia Marokko heeft rechtsomkeer gedaan en een noodlanding in Nador moeten maken vanwege een technisch probleem.
Drie Spanjaarden uit Melilla zijn in Marokko met messen aangevallen tijdens een fietstrip in de regio van Nador.
Op een ferry tussen Nador en Almeria met honderden passagiers aan boord is in de nacht van donderdag op vrijdag brand uitgebroken.