24 september 2022 - 18:00 - Marokko
Ruim 80.000 schoolgaande kinderen in de provincie Tetouan hebben via het koninklijk initiatief "1 miljoen boekentassen", een volledige boekentas ontvangen voor het schooljaar 2022-2023.
Voor het initiatief werd een bedrag van 6,2 miljoen dirham vrijgemaakt via het Nationaal Initiatief voor Menselijke Ontwikkeling (INDH), meldt Younes Yeflah Amrani, belast met het programma ’Impuls van Menselijk Kapitaal van Opkomende Generaties’ van de Afdeling Sociale Actie (DAS) in de provincie Tetouan.
Lees ook: Start schooljaar weegt zwaar op Marokkaanse gezinnen
In een verklaring aan persagentschap MAP gaf de verantwoordelijke aan dat het aantal begunstigden van dit initiatief in de provincie Tetouan meer dan 80.500 leerlingen bedraagt, waaronder 42.700 basisschoolleerlingen in stedelijke gebieden, 26.700 basisschoolleerlingen op het platteland en 11.100 leerlingen van het voortgezet onderwijs in landelijke gebieden.
Lees ook: Koning Mohammed VI deelt boekentassen uit in Tetouan
Via het initiatief kregen de leerlingen schooltassen gevuld met schoolbenodigdheden en schoolboeken. Het heeft tot doel leerlingen sociale steun te bieden om scholing te bevorderen, schooluitval te bestrijden, gelijke kansen te garanderen en steun te verlenen aan de armste gezinnen.
Real Madrid geeft jonge slachtoffer aardbeving Al Haouz nieuwe thuis
Halal vlees op school in Canada, ouders boos
Prinses Lalla Salma duikt weer op in Marokko
Laatste rit in noodlottige kabelbaan: het verhaal van Hind en Aziz
Drie jaar cel voor Marokkaanse activiste Saida El Alami na koninklijke gratie
Mel B onthult reden achter tweede huwelijk in Marokko
Prinses Lalla Salma duikt weer op in Marokko
Drie jaar cel voor Marokkaanse activiste Saida El Alami na koninklijke gratie
Opmerkelijke uitspraak in Marokko: ontrouwe man hoeft cel niet in
Marokko rijdt toekomst in: 43.000 nieuwe vrachtwagens
Marokko pakt goudmarkt aan: goedkoper goud voor iedereen?
Ophef om haastige opknapbeurt voor komst Koning Mohammed VI
Spectaculaire redding in Al Hoceima: man vast op steile rotswand (video)
Zieke baby krijgt eindelijk hulp na grootschalig protest in Marokko