15 maart 2018 - 15:20 - Economie
Het ministerie van Jeugd en Sport heeft een bedrag van 90 miljoen dirham vrijgemaakt voor de bouw van het Grote stadion van Tetouan.
Het budget werd tijdens een bezoek aan Tetouan van een ministeriële delegatie geleid door minister Abdelouafi Laftit van Binnenlandse zaken bekend gemaakt.
De delegatie bezocht de regio om de vooruitgang te controleren van meerdere projecten die in april 2014 door Koning Mohammed VI waren gelanceerd voor de periode 2014-2018 en waarvoor een budget van 5,5 miljard dirham was vrijgemaakt.
Als onderdeel van deze sociale ontwikkelingsplan kondigde minister Rachid Talbi Alami van Jeugd en Sport een totale bijdrage aan van zijn afdeling van 550 miljoen dirham.
Hij voegde eraan toe dat 90 miljoen dirham dit jaar zal worden vrijgemaakt voor de bouw van het nieuw stadion, evenals een zwembad, een sporthal en andere sportfaciliteiten.
Brusselse agent veroordeeld voor lekken in moordzaak Soufiane Benali
Belasting betalen in Marokko verandert
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Emirati kroonprins richt holding op in Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Belasting betalen in Marokko verandert
Emirati kroonprins richt holding op in Marokko
Marokkaanse dirham houdt stand
Blauwe energie: Spaans geld voor eerste offshore windpark Marokko
Marokko slaat alarm: Russisch gokapp plundert deviezen
Marokko verdrievoudigt paprika-export naar Spanje
Marokko haalt miljardeninvestering binnen voor accu-fabriek
Marokko neemt de leiding in de mondiale auto-industrie