30 januari 2021 - 19:20 - Marokko
Buiten het koninklijk paleis van Sidi Moumen in Marrakech is eerder deze week een man aangehouden die een politieman had aangevallen. De verdachte werd door andere agenten overmeesterd en gearresteerd.
Al Massae bericht dat de verdachte bekend stond bij de plaatselijke autoriteiten voor zijn extremistische gedachtegoed. Hij had de agent van achteren aangevallen en probeerde zijn keel door te snijden met een mes.
Dankzij de snelle reactie van collega’s van het slachtoffer kon de dader op tijd worden gestopt. De verdachte werd in voorlopige hechtenis genomen. Hij was net vrijgelaten na een gevangenisstraf te hebben uitgezeten wegens terroristische activiteiten.
Een onderzoek werd gestart naar de motivatie van de poging tot moord. Ook wordt gekeken of de man de aanval alleen of met medeplichtigen had voorbereid.
Europa zoekt naar deze vermiste Marokkaanse topsporters
Politicus vast voor vastgoedfraude in Tanger
Belangrijke verbindingsweg in Nador is "een schande"
Marokkaans raadslid doneert lever om tante te redden
Nederlander betrapt met camper vol hasj bij grens Marokko
Rapper Anas en Fidji Ruiz zwaargewond na ongeval in Marokko
Politicus vast voor vastgoedfraude in Tanger
Belangrijke verbindingsweg in Nador is "een schande"
Marokkaans raadslid doneert lever om tante te redden
Nederlander betrapt met camper vol hasj bij grens Marokko
Stranden Al Hoceima gekaapt, autoriteiten machteloos
Marokkaanse politici verdacht van landroof
Woede om plotselinge stijging schoolgeld in Marokko
Vis onbetaalbaar door zomervakantie in Marokko