10 maart 2021 - 17:20 - Marokko
Een man van rond de twintig jaar is dinsdag door een politiepatrouille in Tanger gearresteerd op verdenking van de moord op een gendarme.
Hibapress bericht dat de twintiger bekend is bij de politie voor andere criminele feiten. Hij is de hoofdverdachte in het onderzoek naar de moord op een gendarme. Hij werd de dag van zijn arrestatie verhoord en op bevel van de procureur generaal in voorlopige hechtenis genomen.
Het slachtoffer, een jonge gendarme, werd in de avond van 11 oktober 2020, met een mes aangevallen in de wijk Mesnana in Tanger. Dat gebeurde na een heftig gesprek met de verdachte. Hij werd herhaaldelijk gestoken in de borst en overleed aan zijn verwondingen.
Twee verdachten van 15 en 16 jaar waren 48 uur na de moord gearresteerd en in voorlopige hechtenis genomen. Beiden wachten nog steeds op hun proces.
Soumaya Ahouaoui bekroond tot beste actrice op filmfestival Rabat
Nieuwe weg tussen Bouskoura en luchthaven Casablanca
Gaspijpleiding Marokko-Nigeria: update
Dodelijke val in waterput in Taounate
Marhaba 2022: reuze opstoppingen aan grens Sebta
Leden Mocro-maffia gearresteerd in Spanje
Nieuwe weg tussen Bouskoura en luchthaven Casablanca
Dodelijke val in waterput in Taounate
Visum voor Israël vergemakkelijkt voor Marokkanen
Marokko in top 10 mooiste uitzichtpunten in Afrika
Eid ul-Adha: schapen vetgemest met uitwerpselen pluimvee
Marokkaans leger verwacht levering AH-64 Apache helikopters
Eid ul-Adha Marokko: regering ontkent elke steun
Marokko klaagt Spaanse journalist Ignacio Cembrero aan