Zoeken

Man die terroristen Parijs logeerde vrijgesproken

- Wereld

Geschreven door Mehdi Khabbouj

Jawad Bendaoud is door de Franse justitie vrijgesproken. Hij werd vervolgd voor het logeren van de terroristen die de aanslagen van 13 november 2015 in Parijs pleegden.

De rechter oordeelde dat het niet was bewezen dat Jawad Bendaoud onderdak aan terroristen had aangeboden. Hij wist waarschijnlijk niet dat het terroristen waren.

De gemeente Saint-Denis reageerde geschokt en vroeg het parket om in beroep te gaan tegen het besluit dat "de pijn doet herleven van de slachtoffers van de aanslagen en hun families".

Youssef Aït Boulahcen en Mohamed Soumah werden in dezelfde zaak tot vier en vijf jaar gevangenisstraf veroordeeld.

Lees meer

Marokkaanse terreurverdachte vrijgesproken in Oostenrijk

De rechtbank van Salzburg in Oostenrijk heeft maandag een van terrorisme verdachte Marokkaan vrijgesproken.

Verenigde Staten: 5 jaar celstraf voor man die moskee wilde platbranden

De Amerikaanse justitie heeft een verdachte tot 5 jaar gevangenisstraf veroordeeld omdat hij een moskee in de wijk Roxbury in Boston in brand wilde steken.

Arts in Frankrijk geschorst wegens islamofobie

Een kno-arts is door de tuchtkamer van de Medische Raad in het Franse Aquitaine voor zes maanden geschorst wegens ongepast gedrag jegens een moslima.

Testament Salah Abdeslam bekend

Het testament van Salah Abdeslam werd op een laptop door de Franse politie teruggevonden. De enige overlevende terrorist van de aanslagen in Parijs op 13 november 2015, schreef...

Zes maanden celstraf voor Jawad Bendaoud die terroristen Parijs logeerde

Jawad Bendaoud is woensdag tot zes maanden gevangenisstraf veroordeeld voor doodsbedreigingen tegen zijn voormalige vriendin en moeder van zijn zoon.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team