Zoeken

Terrorisme: luchthaven Casablanca ontslaat tientallen bagagemedewerkers

- Marokko

Geschreven door Laila A.

De Marokkaanse autoriteiten blijven drastische veiligheidsmaatregelen treffen om terroristische aanslagen te vermijden. Op de luchthaven van Casablanca werden ruim honderd bagagemedewerkers ontslaan.

In totaal werd 130 mensen bedankt volgens Al Massae. Luchthavenbeheerder ONDA nam om veiligheidsredenen hun personeelspassen af en startte de ontslagprocedures.

De aanslagen van Parijs en Brussel zijn volgens de krant niet vreemd aan deze beslissing. De luchthaven van Casablanca, grootste luchthaven van Marokko, werd onlangs ook met nieuwe 3D scanners en bewakingscamera’s uitgerust.

Lees meer

Namibiër met 4 kilo cocaïne gepakt op luchthaven Casablanca

Een Namibiër is dinsdag op de luchthaven van Casablanca betrapt met 3,845 kilo cocaïne in zijn bagage.

Strengere bewaking bij Marokkaanse kerncentrale

Bij de onderzoekskerncentrale van Maamora in de regio van Kenitra zijn de veiligheidsmaatregelen in de laatste dagen verscherpt.

Royal Air Maroc vliegt vanaf vandaag terug naar Zaventem

De vluchten van Royal Air Maroc naar Zaventem hernemen vandaag. Alle vluchten naar de Belgische luchthaven waren sinds de aanslagen op 22 maart naar andere luchthavens omgeleid.

Begin proces Franse militair voor terrorisme in Marokko

De rechtszaak tegen een voormalige Franse soldaat verdacht van terrorisme is eind vorige week in het Marokkaanse Salé begonnen.

Enkel passagiers mogen Marokkaanse luchthavens nog binnen

In Marokko worden sinds kort enkel nog personeelsleden en passagiers met een geldig vliegticket in luchthavens toegelaten. Mensen die reizigers vergezellen of komen afhalen...

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team