Zoeken

Taxi verpletterd door rots in Tetouan, passagier overleden

10 mei 2016 - 18:00 - Marokko

Geschreven door Laila A.

In het Marokkaanse Tetouan is zondag een taxi door een vallende rots van de Jbel Bouanan verpletterd. Een passagiere kwam daarbij om het leven.

Het 29-jarige slachtoffer was op slag dood. De andere inzittende van de grote taxi werden in een zorgwekkende toestand naar het ziekenhuis gebracht.

Op de weg waar het ongeval gebeurde komen regelmatig rotsklompen naar beneden. Volgens Le360 gebeurden er eerder al gelijkaardige ongevallen.

Lees meer

Gratis taxi voor gehandicapten in Fez

Een dertigtal taxichauffeurs in Fez hebben besloten om gratis gehandicapte personen te vervoeren. Een knap initiatief!

Twee doden en vijf gewonden bij zwaar ongeval in Sidi Allal Bahraoui

Bij een verkeersongeval bij de tolpoorten van Sidi Allal Bahraoui in de regio van Khemisset zijn zondagochtend twee doden en drie gewonden gevallen.

Twee doden en elf gewonden bij ongeval in Moulay Bousselham

Bij een ongeval op de weg tussen Souk Larbaa en Moulay Bousselham zijn eerder deze week twee mensen omgekomen en raakten elf anderen gewond.

Twee doden en zwaargewonde bij auto-ongeluk in Tetouan

Bij een zwaar verkeersongeluk in Tetouan zijn maandag twee mensen om het leven gekomen. Een derde slachtoffer raakte ernstig gewond.

Zes doden bij verkeersongeval in Moulay Bousselham

Bij een verkeersongeval nabij het Marokkaanse Moulay Bousselham zijn zaterdag zes mensen omgekomen.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team